کاهش رتبه سایت در گوگل با استفاده از پاپ آپ و آی فریم

کاهش رتبه سایت در گوگل با استفاده از پاپ آپ و آی فریم

کاهش رتبه سایت در گوگل در صورت استفاده از پاپ آپ و آیفریم

در الگوریتم جدید سایت گوگل، سایت هایی که از سایت های تبادل بازدید و پاپ آپ بازدید کننده دریافت میکردند را جریمه کرده و در مواردی باعث اووت کامل سایت از گوگل شده است .

گوگل چگونه سایت های متخلف را تشخیص میدهد ؟!

سایت های ارسال بازدید کننده به صورت آی فریم ، با فرستادن بازدید کننده گان ، به دلیل وجود نداشتن لینک شما در صفحه ارسال کننده بازدید کننده و زمان بازدید کم ، باعث شناسایی سایت از گوگل و کاهش رتبه سایت در گوگل  و در مواردی اووت کامل سایت از گوگل میشود

لذا بازدید کننده تقلبی، علاوه بر این که هیچ تاثیری در رتبه شما در گوگل ندارد، بلکه باعث کاهش رتبه سایت در گوگل و حتی اووت شدن سایت شما خواهد شد !

لذا بهترین راه برای افزایش بازدید کننده، استفاده از تبلیغات اینترنتی در فضای وب یا شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و وایبر می باشد که هم باعث افزایش بازدید واقعی از سایت شما و هم افزایش رتبه شما در گوگل خواهد شد.

حال در زیر توضیحاتی در مورد پاپ آپ و آی فریم ذکر می کنیم: (برای دوستانی که نمیدونن پاپ آپ و آیفریم چیه)

تبلیغات پاپ آپ چیست؟

پاپ آپ تبلیغات آگهی است که نمایش آن در یک پنجره جدید مرورگر می باشد . کسی اندازه استاندارد برای آگهی های پاپ آپ را نمی داند، زیرا استانداردی برای اندازه پاپ آپ ها وجود ندارد . تبلیغات پاپ آپ یا بالاپر توسط تمامی مرورگر های جدید و بسیاری از مرورگر های قدیمی به صورت پیش فرض بلوک می شوند. تنها کاربرانی که در تنظیمات مرورگر خود محدودیت |اپا آپ را باز گذاشته اند می توانند از این نوع تبلیغات دیدن کنند. البته در زمان باز شدن پاپ آپ در مرورگر هایی که این نوع تبلیغات را باز نمی کنند هشداری نمایان می شود که کاربر در صورت تمایل می تواند پاپ آپ را مشاهده نماید.

تبلیغات آیفریم چیست ؟

آي فريم تگي از HTML هست كه با استفاده از اون ميشه در يك صفحه ، قسمتي يا كل يك صفحه ديگر را نمايش داد.
جدیدترین اخبار و راهکارهای بهینه سازی و سئو سایت در:

گروه تخصصی بهینه سازی SEO Mastering

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *