گوگل پلاس تاثیر در بهینه سازی سایت ندارد

تاثیر گوگل پلاس بر افزایش رتبه سایتگوگل پلاس دیگر تاثیری بر رتبه بندی سایت شما در گوگل نخواهد داشت !

بعد از گذشت مدت ها ، گوگل دیگر گوگل پلاس را در رتبه بندی سایت های خود دخالت نمید !

مدت ها بود که گوگل پلاس به یک ابزار مورد علاقه وب مستران تبدیل شده بود، ولی متاسفانه یا خوشبختانه سایت هایی در ایران و خارج از ایران از جمله پلاس دات آی آر و یا ایکس ام فور دات ام ای  به وجود آمده بودند که به تبادل گوگل پلاس یا فروش گوگل پلاس می پرداختند ، البته باید این نکته را هم ذکر کنیم که گوگل پلاس نیز تاثیر خوبی در بهینه سازی و سئو سایت قائل بود.

اما بعد از گذشت زمان ، به دلیل سوء استفاده از این امکانات ، گوگل به جریمه سایت های متخلف ( سایت هایی که توسط سایت تبادل گوگل پلاس ، +۱ زیادی کسب کرده بودند ) پرداخت ، ابتدا +۱ سایت های متخلف کاهش پیدا کرده و بعد از مدتی علاوه بر کاهش +۱ سایت ، رتبه سایت کاهش چشمگیری و در بعضی موارد منجر به اوت کامل سایت از گوگل شد.

( تغییرات زیادی از جمله افزایش زمان کلیک بر روی گوگل پلاس ، تغییر آیپی به غیر ایرانی نیز نتوانست با جریمه گوگل پلاس مقابله کند )

از این رو علاوه بر جریمه سایت های متخلف، گوگل پلاس را از ابزار وبمستری خود بطور کامل حذف کرده تا دیگر هیچ تاثیری در بهینه سازی سایت نداشته باشد.

از این رو از تمامی وبمستران خواهشمندیم به جای تخلف و انجام کار های که باعث اوت شدن سایت آنها از گوگل می شود، به بهینه سازی واقعی مطالب و سایت خود بیشتر اهمیت داده تا در موتور های جستجو رتبه بهتری برای سایت خود کسب نمایند.

 

جدیدترین اخبار و راهکارهای بهینه سازی و سئو سایت در:

وبسایت گروه تخصصی بهینه سازی SEO Mastering

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *