بهينه سازي سايت (سئو) چيست ؟

Seo مخفف کلمات ( Search Engine Optimization ) است . که به معناي بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجو مي باشد.
سئو يعني توليد کردن صفحات وبي که براي موتورهاي جستجو جالب وجذاب هستند . به عبارتي فرآيندي است که منجر مي شود آدرس يک سايت اينترنتي در بالاترين نتايج يک موتور جستجو قرار گيرد .در اغلب موارد موفقيت يک وب سايت به بهينه سازي وب سئو (سئو) بستگي دارد.
زيرا در حوزه بازاريابي اينترنتي سايت هاي موفق ترند که براي موتورهاي جستجو بهتر بهينه سازي شده باشند .بهينه سازي وب سايت امروزه به علم تبديل شده است.علم بهينه سازي موتور جستجو در مورد روشهاي فني مانند عنوان صفحه مناسب، تگ ها و متا تگ ها، کلمات کليدي و عبارات کليدي و توضيحات مناسب سايت و کلاً محتوايي که موتورهاي جستجو دوست دارند، مطالعه مي کند.

  • آیا می دانید ۸۵ درصد بازدیدگنندگان واقعی یك وب سایت را موتورهای جستجو باعث می شوند ؟
  • آیا می دانید روش های بهینه سازی سایت و قرار گرفتن در رتبه های برتر موتورهای جستجو امروزه به یك علم تبدیل شده ؟
  • آیا می دانید ۶۳٫۵ درصد جستجو گران اینترنت سایتهای خود را از طریق گوگل پیدا می کنند ؟
  • آیا می دانید گوگل در سال گذشته ۸۵ میلیارد جستجو از کل ۱۳۷ میلیارد جستجو را داشته است ؟

بهینه سازی وب سایت امروزه به علم تبدیل شده است. یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل رنکینگ بالا می باشد. اگر سایت شما در موتورهای جستجو گر اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند. لذا ما بر اساس آخرین تکنیکهای بهینه سازی سایت و الگوریتم موتورهای جستجوگر اینترنت و با توجه به آنالیزهای انجام شده نسبت به تغییر مطالب و شیوه های طراحی وب سایت شما اقدام کرده و پس از ۱ الی ۳ ماه شما را در صفحات اول Google و دیگر موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار خواهیم داد.

فرق نمیکند که یک تازه وارد به دنیای بازاریابی آنلاین هستید یا یک حرفه ای، این سوالات ممکن است در هر حالی شما را به فکر وادارد. این اتفاق همیشه به خاطر کم کاری و یا ندانستن نیست بلکه یک اشتباه ساده و قابل جبران در قدم برداشتن فرد به سمت بازاریابی است.

بهينه سازي سايت

بهينه سازي وب سايت امروزه به يک علم تبديل شده و اين کار به تخصص و دانش نياز دارد.از انجا که موتور هاي جستجو به طور مداوم در حال تغيير الگورتيم هستند و اين امر باعث تغيير رتبه شما خواهد شد. شما ميتوانيد با آغاز همکاري خود با ما همواره در سطر اول جستجو ها ظاهر شويد.
تيم تخصصي SEO Mastering با بیش از ۳ سال سابقه در زمينه بهينه سازي وب سايت داراي تيمي کاملا حرفه اي ميباشد. که به صورت کاملا تخصصي و با استفاده از آخرين تکنيک هاي بهينه سازي ، سايت شمارا در صفحات ابتدايي موتور هاي جستجو قرار ميدهد.

خدمات سئو :

تحليل رقيبان و جايگاه کنوني آنان در موتورهاي جستجو
دريافت کلمه کليدي مورد نظر مشتري و تحليل آن
تهيه محتواي سايت بر اساس متون تخصصي
معرفي به موتورهاي جستجوگر همچون Google ، Yahoo ، Bing ، Ask و ساير موتورهاي جستجو
افزايش بازديد کنندگان واقعي سايت با تکنيک هاي نوين سئو
تبادل لينک با وب سايت هاي داراي رنکينگ بالا
ايجاد ترافيک پايدار و هدفمند

 

چرا به بهينه سازي سايت (سئو) احتياج داريم ؟

موتورهاي جستجو بهترين ابزار براي جذب ترافيک به سايت شما هستند. به طوري که از حدود ۲٫۵ ميليارد کاربر اينترنتي در جهان ۸۵% آنها از موتورهاي جستجو براي يافتن وب سايتهاي جديد استفاده مي کنند.
بيشتر مردم هنگام جستجو در گوگل و ياهو ، فقط به صفحه اول نتايج جستجو نگاه مي کنند. بنابراين براي داشتن ترافيک بالا ، اين مسأله ضروري است که سايت شما در صفحه اول نتايج جستجو قرار گيرد . تا بتوانيد بازديد کنندگان بيشتري را داشته باشيد.
اگر سايت شما رتبه بالايي در موتور هاي جستجو ندارد بايد گفت که روزانه درصد زيادي از بازديد کنندگان را از دست ميدهيد.براي رفع اين مشکل مي توانيد سايت خود را بهينه سازي (سئو)نماييد.
دلايل بهينه سازي سايت :
برتر بودن در نتايج جستجو
ترافيک هدفمند
افزايش پيج رنک
پيشي گرفتن از رقيب ها

 

مزاياي بهينه سازي وب سايت

  • افزايش رتبه در موتورهاي جستجو : بهينه سازي وب سايت موجب افزايش رتبه در موتورهاي جستجو ميشود.
  • افزايش آمار بازديدکنندگان : درصد زيادي از کاربران اينترنت از موتورهاي جستجو استفاده ميکنند.اگر سايت شما در سطر اول جستجو باشد باعث افزايش بازديدکننده ميشود.
  • تبليغ هدفمند : در صورت افزايش بازديد کننده ميتوان محصولات خود را به افراد بيشتري معرفي کرد.
  • فروش بيشترد : ميتوان بازديد کننده را به يک مشتري تبديل کرد.
  • بازگشت بالاتر سرمايه : با بهينه کردن سايت ، بيشترين نرخ بازگشت سرمايه اي را که براي تجارت خود در نظر گرفته ايد ، حاصل خواهيد کرد.

آناليز رايگان وب سايت شما

از ان جا که آمار استفاده کنندگان اينترنت در ايران رو به افزايش است پس اينترنت بستر مناسبي براي برقراري ارتباط جديد و همچنين ارائه خدمات مي باشد. شما ميتوانيد با توجه به هدفي که در ذهن خود داريد وب سايتي را طراحي کرده و جهت تحقق اهداف خود گامي متفاوت برداريد.
امروزه تقريبا اکثر مردم براي پيدا کردن يک نوع خدمت به سراغ جستجو در اينترنت مي آيند.
طراحي سايت مي تواند باعث رونق کسب و کار هر شخص يا شرکتي شود وب سايت ها نقش بسيار مهمي در جذب مشتري و معرفي آن ها دارند.ممکن است راه اندازي يک سايت برايتان پر هزينه باشد اما يک سايت اختصاصي نمايانگر منزلت و وجهه کاري شما ميباشد. طراحي وب سايت زيبا متناسب با نياز هاي مشتري هدف نهايي ماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *