ارسال پیام تبلیغاتی در تلگرام و وایبر

ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در تلگرام و وایبر

با توجه به گسترده شدن فعالیت شرکت های تبلیغاتی و افزایش روز افزون کاربران اینترنتی و شیوع استفاده از تلگرام و وایبر بین این کاربران، تبلیغات در شبکه های اجتماعی از جایگاه ویژه ای در عصر حاضر برخوردار شده است. مهمترین مزیت ارسال تبلیغات در تلگرام و وایبر این است که استفاده کنندگان از نرم افزارهای شبکه اجتماعی نظیر تلگرام و وایبر معمولا افرادی می باشند که از نظر سطح معلومات و آگاهی در جایگاه بالایی قرار دارند. به همین جهت برای تبلیغ خدمات و کالای شما گزینه مناسبی میباشد.

مشتریانی که جهت معرفی برند خود صاحب وب سایت اینترنتی میباشند به راحتی می توانند با تبلیغ در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و وایبر  آمار سایت خود را بالا ببرند. شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و وایبر مزایای بسیار زیادی از جمله قابلیت ارسال متن بسیار طولانی، ارسال عکس، فیلم و یا لینک وبسایت می توان نام برد.

تلگرام و وایبر جزو پر طرفدارترین شبکه های اجتماعی در ایران می باشند. امروزه با افزایش کاربران شبکه های اجتماعی و ارسال پیام های تبلیغاتی و هزینه بالای اس ام اس های تبلیغاتی، یکی از بهترین و کم هزینه ترین راه ارسال پیام تبلیغاتی، ارسال پیام به تلگرام و وایبر می باشد. در لیست زیر، مزایای ارسال پیام تبلیغاتی به تلگرام و وایبر نسبت به اس ام اس اشاره می شود:

۱- کاربران بدون شک آنها را میخوانند

۲- ارسال پیام تبلیغاتی بدون محدودیت در کارراکتر

۳- ارسال لینک سایت و یا صفحات اینترنتی برای تبلیغ وبسایت ها یا محصولات شما

۴- امکان ارسال تصویر هنگام ارسال پیام تبلیغات

۵- ارسال هدفمند به کاربران یک شهر خاص یا کد پستی خاص

۶- تمامی پیامها به شماره موبایل مخاطبان ارسال شده و به دست آنها رسیده و حتما خوانده می شوند.

۷- عدم وجود شماره های بلاک شده مخابراتی

۸- امکان ارسال به شماره موبایل های خارج از کشور

۹- تعرفه ای ارزانتر نسبت به پیامک مخابراتی

گروه تبلیغاتی سئو مسترینگ، با بهره گیری از چندین سرورهای قدرتمند در کشورهای مختلف از جمله آمریکا، هلند، فرانسه و آلمان بدون نیاز به خرید پنل ارسال تبلیغات تلگرام و وایبر، با کمترین هزینه در کمترین زمان ممکن می تواند پیام های تبلیغاتی شما را برای شهر و یا کد پستی خاص ارسال کند. تا کنون بیش از ۱۲ میلیون شماره وایبری در کشور وجود دارد. علاوه بر این گروه تبلیغاتی سئو مسترینگ با بهره گیری از بانک شماره موبایل مشاغل، می تواند پیام شما را در تلگرام و وایبر برای افراد مختلف مورد نظر و هدف شما ارسال نماید.

پس از ارسال پیام های تبلیغاتی، لیست کامل پیام ها، با شماره موبایل های ارسال شده، به صورت کامل، با شرح کامل پیام های ارسالی و غیر ارسالی ها، برای شما ارسال خواهد شد.

ارسال پیام رایگان در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام یا وایبر

گروه سئو مسترینگ برای افزایش اطمینان مشتریان خود، بسته ارسال پیام رایگان تبلیغاتی ۵۰ تایی ارائه می دهد. با توجه به این بسته تبلیغاتی، ما ۲۰۰ پیام تبلیغاتی رایگان برای شما ارسال میکنیم، پس از ارسال پیام  خلاصه ارسال ها به صورت یک فایل اکسل با تمامی اطلاعات از جمله شماره های ارسال شده، زمان ارسال، شماره هایی که پیام تحویل شده، متن ارسالی و شماره های فعال در وایبر یا تلگرام که پیام برای آن ها ارسال شده است.

ارسال پیام رایگان تلگرام یا وایبر یکی از راه های اطمینانی ما برای شما برای تبلیغات در این حوزه تبلیغاتی می باشد. با این کار شما از نحوه تبلیغات ما آشنا شده و اطمینان بیشتری نسبت به این راه پیدا خواهید کرد.

 

دارای بانک شماره موبایل شهر ها، مشاغل و کد پستی خاص
کمترین هزینه ارسال پیام تبلیغاتی در تلگرام و وایبر در کل کشور

 

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از بخش تماس با ما، با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *